Programblad januari – mars

Programblad januari 2021

Jag är glada att kunna skicka ut ett nytt programblad med planering fram till påsk, du finner den som en pdf fil längre ner i mailet. Skriv gärna ut själv, vill du ha en utskriven kopia så får du gärna höra av dig till 073-805 30 55. Som med allting nu så finns det risk att planeringen ändrar sig så håll utkik i annonsering i Götene Tidning, mailutskick, hemsida och sociala medier.

Församlingsbibelskolans första kurs i år är “Ett liv i tro”

Jag vill speciellt lyfta fram nästa kurs i församlingsbibelskolan,
på rubriken ”Ett liv i tro” med Roger Hellmark som börjar nästa vecka och pågår tre veckor. Kursen genomförs via zoom och man går in på https://korskyrkangotene.se/zoom för att ansluta och vara med.

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.