Nytt programblad att hämta

0
541

Nu finns det ett nytt programblad att hämta ner här på hemsidan, det har också mailats ut till medlemsmailen och finns uppkopierat i ett antal exemplar i kyrkan. Ett brev går nästa vecka ut till de medlemmar som är över 80 år, där kommer det även bifogas. Men om det är någon som du tänker på som du vill säga ”Välkommen tillbaka!” till så skriv ut eller hämta ett exemplar och bjud in henne eller honom till kyrkan. Låt oss hjälpas åt att välkomna och göra så att människor känner sig välkomna hos oss.

Ladda ner programblad här.

Föregående artikelGudstjänst med höststart 29 augusti
Nästa artikelGudstjänst den 5 september 10:30

LÄMNA ETT SVAR

Vänligen ange din kommentar!
Vänligen ange ditt namn här

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.